Kontaktinformasjon

ADRESSE:

Steinerskolen Gjøvik-Toten

Strandvegen 4

2816 Gjøvik

 

Telefon: 69 02 17 88
E-post: gjovik@steinerskolen.no

Org nr.: 971520620

 

HOVEDKONTAKTER:

Daglig leder: dina.hedlund@steinerskolen.no
Kontoret: solveig.nagell@steinerskolen.no 

KLASSELÆRERE PÅ BARNETRINNET:

1. trinn: Christina Åberg, christina.aberg@steinerskolen.no

2./3. trinn: May Austbø, may.aurtbo@steinerskolen.no

4./5. trinn: Tom (Tommy) Martin Stensrud, tom.stensrud@steinerskolen.no

6.trinn: Hanne Gimse, hanne.gimse@steinerskolen.no

7.trinn: Mariann Storvik, mariann.storvik@steinerskolen.no

KLASSELÆRERE PÅ UNGDOMSTRINNET:

8.trinn: Per-Erik Volden, per.volden@steinerskolen.no

9.trinn: Crystal Clare Keane, crystal.keane@steinerskolen.no

10.trinn: Espen Ruttenborg Svendsen, espen.svendsen@steinerskolen.no

SFO:

Ingrid Skogstad, ingrid.skogstad@steinerskolen.no

For spørsmål vedrørende økonomi ta kontakt med kontoret. 

FAGLÆRERE OG ØVRIG PERSONALE:

Asle Bjørnerud, asle.bjornerud@steinerskolen.no

Robert Brauer-Takle, robert.takle@steinerskolen.no

Synnøve Eidsvoll, synnøve.eidsvoll@steinerskolen.no

Kanlaya Muangmoon Evenrud, kanlaya.evenrud@steinerskolen.no

Martine Kraft, martine.kraft@steinerskolen.no

Nils Jørgen Nygaard Kraft, nils.kraft@steinerskolen.no

Espen Myhrvold, espen.myhrvold@steinerskolen.no

Ingvild Rudberg-Thorvadsen, ingvild.rudberg-thorvaldsen@steinerskolen.no

Dani Skjellerud, dani.skjellerud@steinerskolen.no

Evie Tomte, evie.thomte@steinerskolen.no

Kine Marie Amundstuer Tokerud, kine.tokerud@steinerskolen.no

HELSESØSTER:

Bente Tollefsrud: bente.tollefsrud@gjovik.kommune.no

Steinerskolen Gjøvik-Toten

Strandvegen 4

2816 Gjøvik

 

Telefonnummer: 69 02 17 88

E-post: gjovik@steinerskolen.no

  • Facebook
  • Instagram