Kontaktinformasjon

ADRESSE:

Steinerskolen Gjøvik-Toten

Strandvegen 4

2816 Gjøvik

 

Telefon: 69 02 17 88

Telefonen er betjent 9.00 - 15.00
E-post: gjovik@steinerskolen.no

Org nr.: 971520620

 

HOVEDKONTAKTER:

Daglig leder: dina.hedlund@steinerskolen.no
Kontoret: solveig.nagell@steinerskolen.no 

KLASSELÆRERE PÅ BARNETRINNET:

1. trinn: Bente Tufto bente.tufto@steinerskolen.no

2. trinn: Mariann Storvik mariann.storvik@steinerskolen.no

3./4 trinn: May Austbø, may.austbo@steinerskolen.no

5./6. trinn: Tom (Tommy) Martin Stensrud, tom.stensrud@steinerskolen.no

7.trinn: Hanne Gimse, hanne.gimse@steinerskolen.no

KLASSELÆRERE PÅ UNGDOMSTRINNET:

8.trinn: Marit Storvik, marit.storvik@steinerskolen.no

9.trinn: Per-Erik Volden, per.volden@steinerskolen.no

10.trinn: Espen Ruttenborg Svendsen, espen.svendsen@steinerskolen.no

SFO:

Ingrid Skogstad, gjovik@steinerskolen.no

For spørsmål vedrørende økonomi ta kontakt med kontoret. 

FAGLÆRERE OG ØVRIG PERSONALE:

Synnøve Eidsvoll, synnøve.eidsvoll@steinerskolen.no

Kanlaya Muangmoon Evenrud, kanlaya.evenrud@steinerskolen.no

Martine Kraft, martine.kraft@steinerskolen.no

Nils Jørgen Nygaard Kraft, nils.kraft@steinerskolen.no

Espen Myhrvold, espen.myhrvold@steinerskolen.no

Ingvild Rudberg-Thorvadsen, ingvild.rudberg-thorvaldsen@steinerskolen.no

Dani Skjellerud, dani.skjellerud@steinerskolen.no

Evie Tomte, evie.thomte@steinerskolen.no

Kine Tokerud, kine.tokerud@steinerskolen.no

HELSESØSTER:

Bente Tollefsrud: bente.tollefsrud@gjovik.kommune.no