Kontaktinformasjon

ADRESSE:

Steinerskolen Gjøvik-Toten

Strandvegen 4

2816 Gjøvik

 

Telefon: 69 02 17 88

Telefonen er betjent 9.00 - 15.00
E-post: gjovik@steinerskolen.no

Org nr.: 971520620

 

HOVEDKONTAKTER:

Konstituert daglig leder: solveig.nagell@steinerskolen.no

Kollegieleder - hovedansvar for det pedagogiske: Per-Erik Volden, per.volden@steinerskolen.no
Kontoret: agne.umbrazunaite@steinerskolen.no 

KLASSELÆRERE PÅ BARNETRINNET:

1./2. trinn: Hanne Gimse, hanne.gimse@steinerskolen.no

3. trinn: Mariann Storvik, mariann.storvik@steinerskolen.no

4./5 trinn: May Austbø, may.austbo@steinerskolen.no

6. trinn: Vinjar Skogsholm, vinjar.skogsholm@steinerskolen.no

7.trinn: Tom (Tommy) Martin Stensrud, tom.stensrud@steinerskolen.no

KLASSELÆRERE PÅ UNGDOMSTRINNET:

8.trinn: Espen Ruttenborg Svendsen, espen.svendsen@steinerskolen.no

9.trinn: Sunniva Høiberg Pehrson, sunniva.pehrson@steinerskolen.no

10.trinn: Elisa Valenti, elisa.valenti@steinerskolen.no

 

 

SFO:

Lars Arvid Simonsen, lars.simonsen@steinerskolen.no

For spørsmål vedrørende økonomi ta kontakt med kontoret. 

FAGLÆRERE OG ØVRIG PERSONALE:

Synnøve Eidsvoll, synnøve.eidsvoll@steinerskolen.no

Martine Kraft, martine.kraft@steinerskolen.no

Nils Jørgen Nygaard Kraft, nils.kraft@steinerskolen.no

Espen Myhrvold, espen.myhrvold@steinerskolen.no

Ingvild Rudberg-Thorvadsen, ingvild.rudberg-thorvaldsen@steinerskolen.no

Dani Skjellerud, dani.skjellerud@steinerskolen.no

Evie Tomte, evie.thomte@steinerskolen.no

Kine Tokerud, kine.tokerud@steinerskolen.no

Anne Marie Kringen, anne-marie.kringen@steinerskolen.no

Crystal Clare Keane, crystal.keane@steinerskolen.no

Ibraim Fazliu, ibrahim.fazliu@steinerskolen.no

Nadine Schönbeck, nadine.schonbeck@steinerskolen.no

Kanlaya Muangmoon Evenrud, kanlaya.evenrud@steinerskolen.no

HELSESYKEPLEIER:

Ingrid Julie Stadtler: Ingrid-Julie.Stadtler@gjovik.kommune.no